ندیمی: حمایت از قدس شریف آرمان انقلاب اسلامی است چاپ فرستادن به ایمیل
اخبار
شنبه, 10 مهر 1395 ساعت 13:03
نماینده مردم شهرستان های لاهیجان و سیاهكل در مجلس شورای اسلامی گفت: حمایت از قدس شریف و مردم مظلوم فلسطین، آرمان انقلاب اسلامی است.  

 

به گزارش خبرنگار ایرنا، 'ایرج ندیمی' روز جمعه در جمع مردم شهرستان لاهیجان كه در راهپیمایی روز جهانی قدس شركت كرده بودند، اظهار داشت: مبارزات ملت همیشه بیدار ایران تا سرنگونی رژیم غاصب صهیونیستی ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارك رمضان به نام روز جهانی قدس افزود: این ابتكار هوشمندانه امام خمینی (ره) بود كه موجب شد، مسئله فلسطین همواره در ذهن امت های اسلامی باقی بماند و برای حمایت از آن، در راهپیمایی این روز حضور یابند.

نماینده مردم شهرستان های لاهیجان و سیاهكل در مجلس شورای اسلامی اضافه كرد: مردم همیشه هوشیار ایران، ضمن تجدید بیعت با امام راحل و پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری، همچنان بر عهد خویش با مردم مظلوم فلسطین پایبندند و پرچم مبارزه با اسرائیل غاصب را برافراشته اند.

گزارش خبرنگار ایرنا از لاهیجان حاكیست مراسم روز جهانی قدس با شكوهی وصف ناپذیر با حضور مردم مؤمن و روزه دار این شهرستان از میدان سپاه آغاز شد و در میدان وحدت این شهر، بیانیه سراسری قرائت و با شعارهای كوبنده الله اكبر مردم، مورد تأیید قرار گرفت.

مردم روزه دار لاهیجان، پس از حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس، در مصلی این شهر و در صفوف به هم پیوسته نماز جمعه حاضر شدند.

شهرستان لاهیجان در 40 كیلومتری شرق مركز استان گیلان واقع است.

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید